Search
Telefon
tel. 777 445 603 (Po-Pá, 8,00-17,00)
Oblíbené položky
Košík
Vážení a milí zákazníci, tento týden jsou fotografie o 15 % levnější! Použijte kód pro slevu fotky15.

Obchodní podmínky

Snažíme se podnikat tak, aby žádné „Všeobecné obchodní a dodací podmínky“ nebyly potřeba. I proto jsme na trhu již 21 let. Přesto však několik formalit neuškodí.

Formality

Tyto „Všeobecné obchodní a dodací podmínky“ upravují smluvní vztah mezi kupujícím (Vámi) a firmou SLAVNEOBRAZY.CZ / MYWALL.CZ (námi) zastoupenou Petrem Pakostou:

Mgr. Petr Pakosta
IČ: 686 520 11
DIČ: CZ7706213856
Libušino údolí 110, 623 00 Brno, Česká republika
tel.: +420 608 969 108

Kupní smlouva mezi oběma stranami je uzavřena souhlasem kupujícího s těmito podmínkami v okamžiku přijetí závazné objednávky.

Předmět kupní smlouvy

Předmětem koupě je zboží specifikované v objednávce. Po uzavření kupní smlouvy se Vám zavazujeme dodat předmět koupě v dohodnutém termínu. Vy, jako kupující, se zavazujete zboží převzít a zaplatit sjednanou kupní cenu.

Objednávka

Objednávku můžeme sjednat jakýmkoli možným způsobem. Objednávku můžete zrušit Vy a nebo také my. A to zejména v následujících případech.

Zrušení objednávky:
• Po vzájemné dohodě.
• Pokud jsou uvedeny zjevně neúplné nebo nepravdivé údaje v objednávce.
• Jestliže se objednané zboží již nevyrábí, nebo jej nemáme na skladě a nemůžeme jej ani získat od třetí strany. V tomto případě Vás co nejrychleji kontaktujeme. Neprodleně vracíme případně již zaplacenou částku.
• Pokud není zboží upraveno dle přání zákazníka, lze do 14 dnů od převzetí zásilky kupní smlouvu zrušit. Vrácené zboží musí být nepoškozené a zasláno bez dobírky. Původní obaly se nevyžadují. Poté Vám neprodleně vrátíme fakturovanou částku za zboží na Váš bankovní účet nebo platební kartu. Součástí této částky jsou náklady na doručení zboží v nejnižší variantě, kterou nabízíme (tj. 99 Kč). Náklady na doručení zboží zpět bohužel neproplácíme.

Doprava, poštovné a balné

Dopravu zboží realizuje firma GLS, případně Toptrans. Poštovné a balné činí 99,- Kč. Dodací lhůta je sjednána v závazné objednávce.

Platba

Platba je možná platební kartou (online nebo na provozovně) nebo bankovním převodem na náš účet (2800011188/2010). V případě platby bankovním převodem je zboží expedováno, až po obdržení platby na náš účet. Pokud není domluveno jinak, tak také začínáme obrazy vyrábět až po uhrazení dohodnuté částky.

Reklamace

V případě, že dodané zboží má nějaké vady, odstraníme tyto vady opravou, výměnou nebo jiným způsobem podle dohody s kupujícím nejpozději do 1 měsíce ode dne uplatnění reklamace. Poštovné a balné oprávněných reklamací platíme samozřejmě my. Pokud se nedohodneme, což tedy nečekáme, může být náš spor řešen i mimosoudní cestou (pomůže nám v tom Česká obchodní inspekce).

Záruka

Záruka je poskytována na dobu 24 měsíců ode dne předání. Není poskytována na zboží mechanicky poškozené kupujícím, zboží vystavené nepříznivým klimatickým podmínkám (zejména přímému nebo silnému slunci a vlhku).

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje, potřebné pro komunikaci s Vámi, použijeme výhradně pro účely výroby, dodání zboží a případné informaci o připravovaných aktivitách.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem.

V případech neupravených těmito podmínkami se smluvní strany řídí platnými ustanoveními příslušných právních norem.

Tyto Všeobecné obchodní a dodací podmínky jsou platné s účinností od 15. 2. 2003 (aktualizováno 20.1. 2023).

© SLAVNEOBRAZY.CZ, slavneobrazy.cz je registrovaná ochranná známka